Юридична компанія "Верум Лоєрс" приймала участь у бізнес-заході, який було організовано Meet Professionals 30.09.2015 в місті Київ.

Вікторія Мінаєва, партнер компанії, виступила з доповіддю на тему: "ІТ-право України: правові проблеми". Вікторія розповіла про гучні судові процеси, про головні моменти правового регулювання інтелектуальної власності, а також поділилася практичним досвідом з приводу захисту авторського права.

Читати далі...Юридична компанія "Верум Лоєрс" рада повідомити, що Вікторія Мінаєва, партнер компанії, стала викладачем в BSK (Krok Business School). Вікторія працюватиме на програмі StartUp Guide і викладатиме два модулі програми, присвячені питанням правової організації бізнесу.

BSK, будучи невід'ємною частиною Університету КРОК, послідовно реалізує концепцію безперервного навчання "3L" - Life-Long-Learning - "Навчання протягом усього життя". Бізнес-школа розробляє програми для дорослих людей, менеджерів, фахівців, підприємців, керівників різних рівнів.

Читати далі...XVII Міжнародна конференція з транспорту і логістикиЮридична компанія "Верум Лоєрс" взяла участь у XVII Міжнародній конференції з транспорту і логістики "Розвиток ринку транспортних послуг в Україні в умовах інтеграції в європейські та міжнародні транспортні системи", яка відбулася 20-21 жовтня 2015 в м. Одеса. Конференція проходила відповідно до Плану заходів Організації Чорноморського Економічного Співробітництва на другу половину 2015 року. Організатор конференції - РІА "МедіаКомпас Україна" за офіційної підтримки Міністерства інфраструктури України.

Вікторія Мінаєва, партнер Юридичної компанії "Верум Лоєрс", виступила з доповіддю на тему: "Правові проблеми сучасного стану морського транспорту та перспективи розвитку з урахуванням досвіду ЄС". Вікторія розповіла, що на сьогоднішній день необхідно приймати нову редакцію Морської доктрини, визначити цілі розвитку морської галузі. Також необхідно визначити функції органу, який об'єднував би всю морську галузь.

Читати далі...Представники юридичної компанії "Верум Лоєрс" взяли участь у Міжнародному форумі для сталого розвитку бізнесу "Green mind", який проходив 27-28 жовтня 2015 у Торгово-промисловій палаті України.

Вікторія Мінаєва, партнер Юридичної компанії "Верум Лоєрс", виступила з власною доповіддю на тему "Екологічна експертиза: правові проблеми та судова практика".


Читати далі...29 вересня в Києві початківців та досвідчених бізнесменів з Криму і сходу країни познайомлять з актуальними питаннями трудового права для ефективного ведення бізнесу.

Робота з підлеглими - найважливіший аспект діяльності будь-якого підприємця. Ефективність цієї роботи визначається тим, наскільки добре роботодавець знає трудове законодавство країни. Тренінг допоможе зрозуміти головні аспекти трудового права, а також напрацювати ряд знань і умінь у сфері юриспруденції для забезпечення життєдіяльності бізнесу на практиці.

До участі у тренінгу запрошуються підприємці, власники StartUp; R & D; всі, хто починає свій бізнес; власники середнього та великого бізнесу.

На тренінгу з учасниками працюватиме Вікторія Мінаєва. Вікторія - не тільки професійний і досвідчений юрист, але й дуже усміхнена, заряджена позитивною енергією людина. Це не перший її тренінг для людей, які виїхали з Криму і сходу, - Вікторія є давнім і гаряче цінованим волонтером КримSOS.

Читати далі...