XVIII міжнародна конференція «Розвиток ринку транспортних послуг в Україні в умовах інтеграції в європейські та міжнародні транспортні системи»

Юридична компанія "Верум Лоєрс" рада повідомити, що братиме участь в Міжнародному Чорноморському приватному форумі, який відбудеться 20-22 жовтня 2015 у м. Одеса.

Серед запрошених делегатів представники Міністерства інфраструктури України, Міністерств транспорту і комунікацій Латвії та Литви, Міністерства транспорту республіки Молдова, Міністерства сталого розвитку Грузії, Міністерства інфраструктури та розвитку Польщі, Міністерства транспорту і комунікацій Казахстану, Адміністрації морських портів України, Державної адміністрації залізниць України, Європейської бізнес-асоціації, Асоціації портів Чорного і Азовського морів, Асоціації контейнерних ліній України.

В рамках Міжнародного форуму виступить Вікторія Мінаєва, партнер Юридичної компанії "Верум Лоєрс" з темою доповіді: "Правові проблеми сучасного стану морського транспорту та перспективи розвитку з урахуванням досвіду ЄС".

Інформація про доповідача

Вікторія Мінаєва - адвокат з багаторічним досвідом роботи, заступник директора юридичної компанії «Верум Лоєрс», юридичний радник Асоціації «Союз бірж України». Має Сертифікатні програми з питань оподаткування та банківського права.

Детальніше про Міжнародному форумі дивіться тут: http://www.smc.odessa.ua/index.php/RU/organizatsiya-poezdki/7-uncategorised/blog/122-mesto-vstrechi-professionalov-transportnoj-otrasli