Комплексний тренінг з IT-права

Юридична компанія "Verum lawyers" 17.09.2015 р. провела комплексний тренінг з IT-права для фахівців IT-сфери, представників бізнесу і працівників інтернет сфери.

На семінарі були використані приклади для розгляду кращі практики як європейські, так і українські, також були надані на розгляд власні практики.

Спікерами були:

  • Вікторія Мінаєва, провідний партнер юридичної компанії "Верум Лоейрс", адвокат, яка розповіла про правовий захист web-сторінок, правовому забезпеченні діяльності Online-магазинів, про agile development, SCRUM, GNU General Public License (GPL), Creative Commons (CC)
  • Марія Левченко, юрист, партнер юридичної компанії "Верум Лойерс", яка розповіла учасникам про можливі методи захисту інформації та про відповідальність за порушення прав.

Основна місія семінару спрямована на отримання практичного досвіду для використання в повсякденній практиці, отримання знань з правовим основам IT-сфери, основам правового захисту порушених прав на інтелектуальну власність в IT-сфері.

Комплексний тренінг з IT-права Комплексний тренінг з IT-права Комплексний тренінг з IT-права Комплексний тренінг з IT-права Комплексний тренінг з IT-права