XVII Міжнародна конференція з транспорту і логістики

XVII Міжнародна конференція з транспорту і логістикиЮридична компанія "Верум Лоєрс" взяла участь у XVII Міжнародній конференції з транспорту і логістики "Розвиток ринку транспортних послуг в Україні в умовах інтеграції в європейські та міжнародні транспортні системи", яка відбулася 20-21 жовтня 2015 в м. Одеса. Конференція проходила відповідно до Плану заходів Організації Чорноморського Економічного Співробітництва на другу половину 2015 року. Організатор конференції - РІА "МедіаКомпас Україна" за офіційної підтримки Міністерства інфраструктури України.

Вікторія Мінаєва, партнер Юридичної компанії "Верум Лоєрс", виступила з доповіддю на тему: "Правові проблеми сучасного стану морського транспорту та перспективи розвитку з урахуванням досвіду ЄС". Вікторія розповіла, що на сьогоднішній день необхідно приймати нову редакцію Морської доктрини, визначити цілі розвитку морської галузі. Також необхідно визначити функції органу, який об'єднував би всю морську галузь.

Детальніше про конференцію: http://www.smc.odessa.ua/index.php/RU/meropriyatiya-i-sobytiya/konferentsiya

Також юридична компанія "Верум Лоєрс" взяла участь в Інтернаціональному Чорноморському форумі 2015, який пройшов в Одесі.

Були охоплені всі правові питання щодо правового супроводу морської галузі України.

 

Завантажити презентацію "Правові проблеми сучасного стану морського транспорту та перспективи розвитку з урахуванням досвіду ЄС" (рос. мова) [426,5 Kb] (cкачиваний: 3)