Вибори 2015

Юридичний супровід виборчого процесу

Одним з найбільш важливих складових успіху у виборчому процесі, як на самому початку так і у день виборів, є професійний юридичний супровід. Передбачити, спланувати і захистити кандидатів у депутати, голів міських, сільських, селищних рад – це завдання юриста з виборчого права.

Вибори 2015и пропонуємо абонентське юридичне обслуговування виборчої кампанії, яке передбачає надання юридичних послуг на регулярній основі для вирішення правових питань, що виникають у виборчому процесі за вашої участі.

Наразі ми маємо великий досвід комплексного юридичного супроводу у наступних виборах:

  • виборах кандидатів у народні депутати України в одномандатних виборчих округах в проміжних виборах (грудень 2013 р.) на Львівщині.
  • виборах міських голів: м. Миколаїв, м. Канів (лютий 2014 р.)
  • позачергових виборах міського голови у м. Васильків (березень 2014 р.)
  • кандидатів у позачергових виборах депутатів Черкаської міських ради (травень 2014 р
  • кандидатів у народні депутати України на позачергових виборах народних депутатів України (жовтень 2014 р.): Харківська, Львівська та Чернігівська область.

Пропонуємо вам неповний перелік юридичних послуг, які ми надаємо в рамках юридичного супроводу виборчого процесу:

  • комплексний юридичний супровід політичних проектів (політичної партії, депутатів-одномандатників) на всіх етапах виборчого процесу (агітаційний процес, день виборів тощо);
  • проведення реєстрації кандидатів у народні депутати та партій;
  • оскарження до суду результатів виборів (проводиться в добу виборів у ночі та в день виборів);
  • оскарження до суду рішення про дії чи бездіяльність, що стосуються виборчого процесу, зокрема, органу державної влади, органу місцевого самоврядування;
  • оскарження недостовірності відомостей про партійність кандидатів в депутати України на проміжних виборах до Верховної Ради України.

Уклавши з нами договір на абонентське юридичне обслуговування, ви також отримуєте знижку 20% на оплату юридичних послуг з фіксованою вартістю, які не входять до пакету послуг згідно договору. Наші умови – це швидкість та якість надання юридичних послуг, погодження всіх дій із замовником послуг, можливість надання юридичних послуг в будь-який час, у тому числі, у вихідні та святкові дні. Наше завдання – надавати клієнтам своєчасну та кваліфіковану юридичну допомогу в будь-яких правовідносинах та на будь-яких етапах виборчого процесу.

Будемо раді вам допомогти у досягненні перемоги!